Seminaria dyplomowe

SEMINARIA DYPLOMOWE

W instytucie Radioelektroniki i Technik Multimedialnych są prowadzone seminaria dyplomowe:

SDI.E (inżynierskie) pierwsze zajęcia 15 i 19 pazdziernika 2018 r. – Regulamin seminarium SDI w IRTMlista SDI w IRTM 18Z

SDM1.E (pierwsze magisterskie) pierwsze zajęcia 15 i 17 pazdziernika 2018 r. – Regulamin seminarium SDM1 w IRTMlista SDM1 SDM2 w IRTM 18Z

SDM2.E (drugie magisterskie) pierwsze zajęcia 15 i 17 pazdziernika 2018 r. – Regulamin seminarium SDM2 w IRTMlista SDM1 SDM2 w IRTM 18Z

a także dwa seminaria dla studentów wieczorowych: SDM i SD2M.

Seminaria dyplomowe są prowadzone w grupach tematycznych (SDM1.E i SDM2.E wspólnie), liczba grup zależy od liczby studentów zapisanych na seminaria w danym semestrze.

Uwaga:

Seminarium SDI powinno być deklarowane zasadniczo po zaliczeniu pierwszej pracowni dyplomowej (PDI1.E) i równolegle z PDI2.E.

Seminarium SDM1 powinno być deklarowane zasadniczo po zaliczeniu pracowni problemowej (PPMGR.E) i równolegle z pracownia magisterską (PDMGR.E).

Seminarium SDM2 powinno być deklarowane zasadniczo po zaliczeniu pracowni magisterskiej (PPDGR.E) i równolegle z PDYM.E.

 

Zajęcia seminaryjne rozpoczynają się na ogół w drugim lub trzecim tygodniu semestru, podział na grupy i terminy publikowany jest na ogół w 7-9 dniu semestru.