Pracownicy inż.-techn. i admin.

Pracownicy inżynieryjno-techniczni i administracja – Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych

Kontakt telefoniczny: +48 22 234 + nr wewn. xxxx z tabeli poniżej

Nazwisko i imięZakładEmailNr wewn.Pokój
mgr Karolina BąkSekr.Nauk.karolina.bak@pw.edu.pl5367426
Izabela Dudek Sekr.Dyd.izabela.dudek@pw.edu.pl7829, 22/8255248424
mgr Monika Feluś Sekr.Dyd.monika.felus@pw.edu.pl7696, 22/8255248424
mgr Zdzisława Fenikowska Dz.Fin.zdzislawa.fenikowska@pw.edu.pl7743421
mgr Aleksandra Jefimowicz Dz.Fin.aleksandra.jefimowicz@pw.edu.pl7645421
inż. Marcin Karpisz ZTSmarcin.karpisz@pw.edu.pl5829546
mgr inż. Tomasz Krzymień ZIMtomasz.krzymien@pw.edu.pl+48 50351040211A
mgr inż. Dariusz Kołodziej ZRRdariusz.kolodziej@pw.edu.pl7833540
Andrzej Laskowski Dz.Adm.andrzej.laskowski@pw.edu.pl7987419
Mirosław Lubiejewski ZRRmiroslaw.lubiejewski@pw.edu.pl7633532
dr inż. Grzegorz Makarewicz ZEAgrzegorz.makarewicz@pw.edu.pl7748130
Anna Noińska Sekr.Nauk.anna.noinska@pw.edu.pl5367426
Janina Nowak Dz.Fin.janina.nowak@pw.edu.pl7743420
mgr inż. Andrzej Owczarek Dz.Adm.andrzej.owczarek@pw.edu.pl5018419
dr inż. Adam PacewiczZTSadam.pacewicz@pw.edu.pl7631543
Beata Rosłon Dz.Fin.beata.roslon@pw.edu.pl6089421
lic. Marta RudnickaSekr.Ogól.marta.rudnicka@pw.edu.pl7233, 22/8253929422
Anna Smenda Sekr.Ogól.anna.smenda@pw.edu.pl7742, 22/8253929422
Andrzej Wasilewski ZEJiMandrzej.wasilewski@pw.edu.pl791973