Prac. emerytowani

Emerytowani pracownicy naukowo-dydaktyczni – Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych

Imię i nazwiskoZakładEmailTelefonPokój
mgr inż. Henryk ChacińskiZRRH.Chacinski@ire.pw.edu.pl+48-22-234-7841433
Mgr inż. Anna CzarneckaZRRA.Czarnecka@ire.pw.edu.pl+48-22-234-7910535
Anna DobrzyńskaDział FinansowyA.Dobrzynska@ire.pw.edu.pl+48-22-234-6089421
Prof. dr hab. Jan Ebert ZRR J.Ebert@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7641 538
Prof. dr hab. inż. Wojciech Gwarek
ZRR W.Gwarek@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7725 544
Mgr inż. Tomasz JamrógiewiczZEJiMT.Jamrogiewicz@ire.pw.edu.pl+48-22-234 791767/68
Dr inż. Jacek Jarkowski
ZRR J.Jarkowski@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7841 433
Dr inż. Tomasz Kosiło ZRR T.Kosilo@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7576 434
konsultacje: czw. 13-14
Dr inż. Ewa Kotarbińska
ZEAE.Kotarbinska@ire.pw.edu.pl+48-22-234-7637
Prof. dr hab. Zbigniew KulkaZEAZ.Kulka@ire.pw.edu.pl+48-22-234-7999131
Dr inż. Andrzej Leszczyński
ZEA A.Leszczynski@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7748 130
Prof. dr hab. Tadeusz Morawski
ZRR T.Morawski@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7233422
Prof. dr hab. Zdzisław Pawłowski
ZEJiM Z.Pawlowski@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7955 65
Dr inż. Karol Radecki
ZRR K.Radecki@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7620 29
konsultacje: wt. 10-12
Prof. dr hab. inż. Stanisław RosłoniecZRR S.Rosloniec@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7956552
Andrzej SkrzypkowskiDział AdministracyjnyA.Skrzypkowski@ire.pw.edu.pl+48-22-234-7987419
Joanna WitkowskaZEJiMJ.Witkowska@ire.pw.edu.pl+48-22-234-7955, 22-825-13-6366