Prac. emerytowani

Emerytowani pracownicy naukowo-dydaktyczni – Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych

Imię i nazwiskoZakładEmailTelefonPokój
Prof. dr hab. Jan Ebert ZRK J.Ebert@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7641 538
Prof. dr hab. inż. Wojciech Gwarek
ZTMiR W.Gwarek@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7725 544
Prof. dr hab. inż. Stefan L. Hahn ZRK S.Hahn@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7233 422
Mgr inż. Tomasz JamrógiewiczZEJiMT.Jamrogiewicz@ire.pw.edu.pl+48-22-234 791767/68
Dr inż. Jacek Jarkowski
ZRK J.Jarkowski@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7841 433
Dr inż. Ewa Kotarbińska
ZEAE.Kotarbinska@ire.pw.edu.pl+48-22-234-7637
Dr inż. Andrzej Leszczyński
ZEA A.Leszczynski@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7748 130
Prof. dr hab. Tadeusz Morawski
ZTMiR T.Morawski@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7233422
Prof. dr hab. Zdzisław Pawłowski
ZEJiM Z.Pawlowski@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7955 65
Prof. dr hab. inż. Stanisław RosłoniecZTMiR S.Rosloniec@ire.pw.edu.pl +48-22-234-7956552
Andrzej SkrzypkowskiDz. Adm.A.Skrzypkowski@ire.pw.edu.pl+48-22-234-7987419