Nowi studenci studiów 2. stopnia w IRTM – zebranie informacyjne

14lut, 2019

48 studentek i studentów studiów 2. stopnia rozpocznie w sem. 19L studia magisterskie pod opieką naszego Instytutu. Gratulujemy dobrego wyboru !

Specjalne zebranie informacyjne dla studentów, którzy nie studiowali jeszcze na naszym Wydziale odbędzie się 18 lutego o godz. 16:15 w Audytorium Centralnym (S.145) .

Nowi studenci to: 10 osób – na kierunku Inżynieria Biomedyczna, 19 – na kierunku Telekomunikacja w specjalności Radiokomunikacja i Techniki Multimedialne oraz 19 na kierunku Elektronika – 18 w specjalności Elektronika i Informatyka w Medycynie i 1 – w specjalności Mikrosystemy i Systemy Elektroniczne.

Ciekawe informacje dla studentów, którzy poprzednio studiowali na innych wydziałach i uczelniach, znajdą Państwo na stronie Instytutu Informatyki.