Sztuczna inteligencja w biznesie – interaktywny kurs online

20sie, 2020

W ofercie Szkoły Biznesu PW pojawił się nowy, innowacyjny kurs w formule e-learningowej, oparty na modelu “Instructor-Guided Project-Based Learning”. Trwają zapisy do pierwszej edycji programu.

Sztuczna Inteligencja w Biznesie to interaktywny, trzymiesięczny kurs skierowany do specjalistów, a także menadżerów średniego i wysokiego szczebla

Proces uczenia jest oparty na realizacji projektów opracowywanych przy wsparciu mentora-praktyka, posiadającego wieloletnie doświadczenie w realizacji wdrożeń AI w biznesie. Kurs łączy interaktywne zajęcia synchroniczne z pracą własną/zespołową, co pozwala na praktyczne opanowanie umiejętności niezbędnych do wdrożenia AI w organizacji.

SIB koncentruje się na biznesowej stronie projektów wdrożeń AI, czyli na skonstruowaniu uzasadnienia biznesowego dla projektu przynoszącego maksimum korzyści i jednocześnie prostego w realizacji, bez konieczności zagłębiania się w szczegóły technologiczne i matematyczne.

Uczestnicy kursu będą mieli szansę opracować strategię i uzasadnienie biznesowe dla wdrożenia portfela projektów wykorzystujących sztuczną inteligencję w firmie, poznają niezbędne podstawy uczenia maszynowego, możliwe scenariusze wykorzystania AI w biznesie, koszty, korzyści i inne praktyczne aspekty wdrożeń AI. Nauczą się także tego, jak prezentować tego typu rozwiązania kluczowym beneficjentom oraz utrwalać zmiany w organizacji.

Więcej informacji o programie Sztuczna Inteligencja w Biznesie można znaleźć na stronie internetowej Szkoły Biznesu PW.