Stypendia Ministra dla studentów − za znaczące osiągnięcia: naukowe, artystyczne, sportowe

15paź, 2020

Informujemy, że istnieje możliwość składania wniosków o stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za znaczące osiągnięcia dla studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, na rok akademicki 2020/2021.

Wnioski należy składać poprzez system ZSUN/OSF. Szczegółowe informacje na temat sposobów składania wniosków można znaleźć na stronie Ministerstwa:

Koordynatorem wydziałowym wniosków jest dr inż. Konrad Markowski.
W przypadku wszelkich pytań dotyczących procesu administracyjnego przy składaniu wniosków, maile należy kierować na adres k.markowski@tele.pw.edu.pl.
Ponadto, na ten sam adres powinna zostać wysłana informacja o akceptacji kandydatury studenta
do stypendium z maila w domenie @pw.edu.pl od opiekuna naukowego studenta, dyrektora Instytutu lub samodzielnego pracownika naukowego zgłaszającego studenta.

Nieprzekraczalny termin składania zgłoszeń to 19 października 2020 r.