Seminarium Uczelniane online: porozmawiajmy o transformacji Uczelni

19paź, 2020

Zapraszamy na wirtualne spotkanie z koordynatorem działań w obszarze transformacji uczelni – prof. Bartoszem Sawickim, członkiem zespołu zarządzającego projektem “Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” oraz z dyrektor Centrum Obsługi Projektów, Małgorzatą Woźniak, członkinią zespołu ds. transformacji uczelni. Czat skierowany do pracowników PW odbędzie się 22 października 2020 r. o godz. 13.00 na platformie MS Teams. Spotkanie będzie nagrywane.

Dzięki strategicznym projektom rozwojowym nasza uczelnia ma dzisiaj wielką szansę na zmianę. Najważniejszym zasobem Politechniki Warszawskiej są jej pracownicy i studenci, dlatego transformację uczelni chcemy oprzeć o wspólną wizję i jasne cele strategiczne. Czy jednak wiemy, dokąd chcielibyśmy iść? W ramach krótkiej prezentacji powiemy o tym, dlaczego trzeba definiować cele strategiczne. Zastanowimy się w jaki sposób stwierdzić, czy zmiana przenosi nas w pożądanym kierunku. Pokażemy jak z tym problemem radzą sobie uczelnie, takie jak MIT, Harvard, ETH Zurich, a także nasi partnerzy z ENHANCE University. Zapraszamy na spotkanie i zachęcamy do zadawania pytań.

Dostęp do czatu jest możliwy dla wszystkich pracowników i studentów po zalogowaniu do MS Teams przy pomocy maila w domenie @pw.edu.pl. Podczas spotkań będzie możliwość zadawania pytań. Spotkania będą moderowane.

Link do spotkania (kliknij tutaj)