Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej w semestrze zimowym 2022/2023

11sie, 2022

Zapraszamy do Szkoły Doktorskiej. Rekrutacja kandydatów potrwa do dnia 22 sierpnia br.

Od semestru zimowego dotychczasowe pięć szkół doktorskich zastąpione zostaną jedną Szkołą Doktorską PW. Kandydaci mogą wybierać spośród takich dyscyplin, jak:

• inżynieria chemiczna;
  • inżynieria materiałowa;
  • nauki chemiczne;
  • nauki fizyczne;
  • inżynieria mechaniczna;
  • inżynieria biomedyczna;
  • automatyka, elektronika i elektrotechnika;
  • nauki o zarządzaniu i jakości;
  • matematyka;
  • informatyka techniczna i telekomunikacja;
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka;
  • architektura i urbanistyka;
  • inżynieria lądowa i transport.

Rekrutacja krok po kroku

Pierwszym krokiem w rekrutacji jest rejestracja oraz złożenie wszystkich wymaganych dokumentów za pośrednictwem systemu IRK. Należy m.in. załączyć zarys koncepcji badawczej wraz z oświadczeniem potencjalnego promotora. W jego znalezieniu pomoże wyszukiwarka.

Po etapie rejestracji odbywają się rozmowy kwalifikacyjne (zaplanowane od 1 do 8 września). Po opublikowaniu listy rankingowej osób wstępnie zakwalifikowanych (13 września), należy w wyznaczonym terminie (14-20 września) w systemie IRK uzupełnić pozostałe wymagane dokumenty.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji jest dostępny na stronie Szkoły Doktorskiej.