22lut, 2019

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zawiadamiamy, że została uruchomiona strona internetowa Krajowej Konferencji Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji (KKRRiT), która odbędzie się w Politechnice Wrocławskiej, w dniach 25 – 27 czerwca 2019 roku. Będzie to już dziewiętnaste spotkanie specjalistów ze środowisk: akademickiego, przemysłowego, operatorskiego, usługowego i administracji państwowej, którzy w swojej działalności zajmują się radiokomunikacją, radiofonią, telewizją oraz szeroko rozumianymi multimediami. Poza tym konferencja ta cieszy się także coraz większym zainteresowaniem doktorantów i studentów oraz młodych pracowników licznych firm z branży telekomunikacyjnej i medialnej.

W 2019 roku konferencja KKRRiT będzie organizowana w ramach tygodnia Internetu Wszechrzeczy – dla wszystkich i wszędzie. Organizatorzy zapraszają do nadsyłania referatów w terminie do 15-03-2019. Przypominamy, że zakwalifikowane referaty zostaną opublikowane w Przeglądzie Telekomunikacyjnym i Wiadomościach Telekomunikacyjnych, natomiast wybrane najlepsze referaty po ich rozszerzeniu i opracowaniu w j. angielskim zostaną opublikowane w International Journal of Electronics and Telecommunications (IJET).

Bardziej szczegółowe informacje dla uczestników i autorów referatów znajdują się na stronie internetowej:

www.kkrrit.pwr.edu.pl

Podczas konferencji zaplanowano również imprezy integrujące środowisko w przyjemnej atmosferze i interesujących miejscach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w KKRRiT 2019!