Biomedyczni

Jesteśmy grupą studentów, którzy na studiach chcą osiągnąć coś więcej niż tylko tytuł inżyniera. W Kole chcemy się nauczyć tego, czego brakuje w standardowym programie nauczania, poszerzać swoją wiedzę i umiejętności i rozwijać biomedyczne zainteresowania.

Biomedyczni to przede wszystkim ludzie z kierunku Inżynieria Biomedyczna (a także ze specjalności Elektronika i Informatyka w Medycynie), pasjonaci i sympatycy technologii z pogranicza elektroniki, informatyki, automatyki, biologii i medycyny. Zakres działań koła jest bardzo szeroki zaczynając od tworzenia i projektowania urządzeń i aplikacji, a kończąc na organizacji wyjazdów, prezentacji i szkoleń. Mamy na koncie wiele ciekawych projektów i stale rozwijamy kolejne pomysły.

Przede wszystkim znajdziesz tu ludzi, którym się chce. Mamy mnóstwo pomysłów i zamiast słuchać o ich teoretycznych rozwiązaniach, wolimy wprowadzać je w życie. Stale poszerzamy swoją wiedzę, by służyć sobie nawzajem pomocą.

Dzięki uczestnictwie w projektach kołowych mamy dostęp do zasobów sprzętowych, których przeciętny student raczej nie ma w domu. Oprócz zajęć czysto technicznych zdobywamy też doświadczenie w planowaniu oraz realizacji konkretnych projektów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>